Výsledky volieb do orgánov samosprávy obce Šiba a do orgánov VÚC - PSK v roku 2022

V našej obci využilo právo voliť 171 voličov zo 474 zapísaných, čo predstavuje 36,07 % účasť.

Za starostu obce Šiba bol zvolený Peter Lenárt – počet platných hlasov 140

Za poslancov obecného zastupiteľstva boli zvolení:
Ing. Gabriel Zamborský – počet platných hlasov 120
Ľudmila Čižmárová – počet platných hlasov 119
Ing. Radoslav Zuščík – počet platných hlasov 114
Ing. Miroslav Buliščák – počet platných hlasov 104
Mgr. Kamila Vujčíková – počet platných hlasov 104
Alena Kravčíková – počet platných hlasov 102
Rudolf Tilický – počet platných hlasov 100

Voľby do orgánov VÚC – PSK

predseda samosprávneho kraja
1. PaeDr. Milan Majerský, PhD. – 96 hlasov zvolený
2. PhDr. Michal Kaliňák, PhD. – 35 hlasov
3. Milan Mazurek – 11 hlasov
4. Ján Bync – 6 hlasov
5. Ľubomír Goliaš – 4 hlasy
6. Filip Kuffa – 2 hlasy
7. Michal Biganič – 1 hlas
Poslanci do zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja za okres
Bardejov v obci Šiba :

Marek Hudák KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 76 zvolený
Štefan Harčarufka KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 64 zvolený
Marek Rakoš NEKA 49
Pavol Ceľuch NEKA 42 zvolený
Marcel Kaščák Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,SZÖVETSÉG – ALIANCIA 41
Jozef Kmec NEKA 35 zvolený

Martin Šmilňák KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 32
Juraj Bochňa NEKA 28 zvolený
Marek Šimco KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 26
Jozef Guliga Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,

SZÖVETSÉG – ALIANCIA 25
Stanislav Soroka KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 24
Patrik Mihaľ OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA 20 zvolený
Peter Petruš NEKA 19
Ján Paľa OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA 17
Radoslav Brehuv NEKA 16
Dana Mikulová NEKA 16
Peter Ždiľa NEKA 13
Vincent Bujňák ŽIVOT 12
Ján Šurkala KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ 12
Marián Adamišín Skúsme to inak 11
Michal Hanko NEKA 9
Slavomír Krok NEKA 9
Pavol Goriščák SNS 8
Tomáš Jurečko NEKA 8
Marcel Tribus Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,

SZÖVETSÉG – ALIANCIA 8
Ondrej Katuška REPUBLIKA 6
Marta Mochnacká NK/NEKA 6
Jana Klebanová NEKA 5
Anton Marinčin REPUBLIKA 5
Peter Mojdis REPUBLIKA 5

Martin Jutka Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,

SZÖVETSÉG – ALIANCIA 4

Jozef Krochta Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,

SZÖVETSÉG – ALIANCIA 4
Dorota Malínská SNS 4
Martin Sisák SPOLU, DS, ŠANCA, ODS – Občianski demokrati
Slovenska, Progresívne Slovensko 4
Albín Cina NEKA 3
Jozef Pasternák Hlas – sociálna demokracia, SMER – SD,

SZÖVETSÉG – ALIANCIA 3
Miroslav Vančík NEKA 3 ,
Ján Holub SPOLU, DS, ŠANCA, ODS – Občianski demokrati
Slovenska, Progresívne Slovensko 2
Tomáš Molčan NEKA 1
Štefan Kucer NEKA 0
Marek Kuruc NEKA 0

Tým voličom, ktorí využili svoje právo a prišli voliť,
ďakujeme za účasť a podporu.

Aktuálne

Rýchla voľba

Fotogaléria

Návštevnosť

TOPlist